SPEDYCJA MORSKA I LĄDOWA - KRAJOWA I ZAGRANICZNA

TRANS-MARINE Spedycja Międzynarodowa i Agencja Celna Spółka z o.o.

Al. Solidarności 1C
81-336 GDYNIA

Ten adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. Javascript musi być włączony żeby móc go zobaczyć.

+48 58 620 09 20
+48 58 621 52 33


Adres początkowy:


 














Transmarine

Trans-Marine

ZARZĄD

Prezes
Andrzej Jurczyk
ajurczyk@transmarine.com.pl

Wiceprezes
Dorota Pryputniewicz
dorotapr@transmarine.com.pl

Agencja celna / spedycja
Anna Palluth
apalluth@transmarine.com.pl
Arkadiusz Sawicki
asawicki@transmarine.com.pl

Spedycja
Piotr Kwiatkowski
pkwiatkowski@transmarine.com.pl
Michał Jurczyk
mjurczyk@transmarine.com.pl
Agnieszka Kierepka - asystent spedytora
akierepka@transmarine.com.pl

Spedycja drogowa
Jakub Pryputniewicz
spedycja@transmarine.com.pl

Księgowość
Główna Księgowa
Malwina Pryputniewicz
mpryputniewicz@transmarine.com.pl

Zespół ds. HACCP
Przewodniczący Zespołu
Piotr Wysocki
Członek Zespołu
Andrzej Jurczyk

? 2012 sygnet stopka TRANS-MARINE Spedycja Międzynarodowa i Agencja Celna Spółka. z o.o.
projekt i wykonanie